Budapesti Atlétika Többpróba Diákolimpia I-II. korcsoport

Korponai Bence 5.a egyéni 7. hely

II. KORCSOPORT

CSAPAT

VII. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Szendi Gyuláné

Szijj Gergő egyéni 24. hely
Árvai Richárd 4.b  
Iván  Áron 4.a  
Pete Brúnó  
Ónódi Tamás  
Benesóczky Blanka 3.n egyéni 23. hely

II. KORCSOPORT

CSAPAT

XII. HELY

Horváth Lili  
Zimonyi Anna  
Tatár Dorottya 4.a  
Döme Nadin  
Papp Emília 3.a  
Hódi Máté 2.n egyéni 13. hely

I. KORCSOPORT

CSAPAT

XIV. HELY

Nagy Attila  
Ujkéri Bálint  
Erdődi Gaál Zoltán  
Zakariás Egon 2.a  
Vargha Levente 3.n  
Boros Linda 2.n egyéni 23. hely

I. KORCSOPORT

CSAPAT

 X. HELY

Korponai Zoé 3.a egyéni 38. hely
Ritter Vivien 2.a  
Szekszárdi-Olekszik Lili 3.n  
Komondi Laura  
Fintor Sarolta  

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia II. korcsoport

Lakatos Csongor 5.a

„A” CSOPORT

3. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Korponai Bence
Mongyi Dániel
Joó-Wolf Ákos 3.a
Tóth Krisztofer 3.n
Turi Barna
Tölgyesi Zsolt 4.a
Nagy Sándor Pál
Czagány-Szekfü Balázs
Árvai Richárd 4.b
Katona Dominik

Kerületi Atlétika Többpróba Verseny I-IV. korcsoport

Venczel Zsolt 8.a  

IV. korcsoport

fiú csapat:

IV. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

 

 

Kákonyi Vivien

Füst Gergő  
Gyalog Sándor  
Virág Erik  
Virág Milán  
Borbély Márk  
Elek Boglárka 8.a  

IV. korcsoport

lány csapat:

IV. hely

Szász Mirtill 8.n  
Madocsay Tünde  
Greksa Daniella 7.n  
Mile Petra  
Veres Kristóf 7.n  

III. korcsoport

fiú csapat:

VI. hely

 

 

 

Szendi Gyuláné

 

 

Gyollainé B. Magdolna

Zabláczky Dorián 6.b  
Wolfram Dominik  
Harsányi Tamás  
Góman János 6.a  
Újfalvi Ádám  
Szegő Anna 6.b egyéni 1. hely

III. korcsoport

lány csapat:

I. hely

Gyűrűs Boróka 6.a  
Karnóth Kamilla  
Lunardi Isabel 5.n  
Jokán Cintia  
Strausz Flóra 5.a  
Ujkéri Bálint 2.n  

I. korcsoport

fiú csapat:

II. hely

Gyollainé B. Magdolna

Szendi Gyuláné

Kákonyi Vivien

Erődi-Gaál Zoltán  
Hódi Máté egyéni 2. hely
Nagy Attila  
Vargha Levente 3.n  
Zakariás Egon 2.a  
Korponai Zoé 3.a  

I. korcsoport

lány csapat:

III. hely

Szekszárdi-Olekszik Lili 3.n  
Fintor Sarolt  
Ritter Vivien 2.a  
Juhász-Nagy Kira  
Boros Linda 2.n  
Pető Linda 1.n  
Korponai Bence 5.a egyéni 2. hely

II. korcsoport

fiú csapat:

II. hely

Szijj Gergő  
Árvai Richárd 4.b  
Pete Brúnó 4.a  
Iván Áron  
Ónodi Tamás  
Benesóczky Blanka 3.n  

II. korcsoport

lány csapat:

IV. hely

Horváth Lili  
Hudák Adrienn 5.n  
Szekszárdi-Olekszik Luca 4.a  
Tatár Dorottya  
Döme Nadin  
Papp Emília 3.a  

Kerületi Labdarúgó Bajnokság I-IV.korcsoport

Góman János 6.a  

IV.KORCSOPORT

CSAPAT III. HELY

Felkészítő tanár

Szendi Gyuláné

Wolfram Dominik 6.b  
Greksa Daniella 7.n  
Papp Mátyás  
Lakatos Levente 7.a  
Papp Dániel 8.a  
Venczel Zsolt  
Karip Márkó 6.a  

III.KORCSOPORT

CSAPAT IV. HELY

Újfalvi Ádám  
Góman János  
Wolfram Dominik 6.b  
Harsányi Tamás  
Mérgse Marcell  
Katona Dominik 4.b  
Lakatos Csongor 5.a  „Torna legjobb mezőnyjátékosa”

II.KORCSOPORT

CSAPAT I.HELY

Gyollainé B.

Magdolna

Korponai Bence  
Mongyi Dániel  
Árvai Richárd 4.b A „Torna Gólkirálya”
Turi Barna 3.n  
Joó-Wolf Ákos 3.a  
Tölgyesi Zsolt 4.a  
Czagányi-Szekfű Balázs  
Nagy Sándor Pál  
Greksa Máté 1.n  

I.KORCSOPORT

CSAPAT V.HELY

Markos Csanád 3.n  
Vargha Levente  
Gaál-Werl Patrik 3.a  
Hódi Máté 2.n  
Ujkéri Bálint  
Zakariás Egon 2.a  
Mongyi Máté  
Debreceni Márk  
Máté Dominik  

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

P máj. 20 @11:30 - 04:00PM
Gádor trail - terepfutóverseny
Szo máj. 21 @09:00 - 02:00PM
Gyermeknapi bográcsparti
Sze máj. 25
Felsős projektnapok
Cs máj. 26
Felsős projektnapok
P máj. 27
Felsős projektnapok
Free Joomla! templates by AgeThemes