Kerületi alsós úszóverseny

Gaál-Werl Patrik 3.a hátúszás 3. hely I. korcsoport
Tátos Valéria 3.a gyorsúszás 5. hely
mellúszás 5. hely
Korponai Bence 5.a gyorsúszás 1. hely II. korcsoport
Csabai Anna 4.a gyorsúszás 6. hely
hátúszás 6. hely

Bertalan Ádám

Iván Áron

Lakatos Csongor

Korponai Bence

3.n

4.a

5.a

5.a

4X50 m gyorsváltó 5. hely

A versenyen még Kalmár Lilla, Korponai Zoé, Korponai Sztella, Korponai Kira, Nováki Andor 3.a; Szabó-Lipták Márk 2.a; Szekszárdi-Olekszik Lili, Fintor Sarolta, Végh Fruzsina, Zimonyi Anna, Németh Huba 3.n; Manna Nóra, Iván Áron 4.a; Hudák Adrienn 5.n és  Hollósi Emma 5.a osztályos diákok képviselték az iskolánkat.

GRATULÁLUNK CSAPATUNK MINDEN TAGJÁNAK! KÖSZÖNJÜK A SZÜLŐK LELKES DRUKKOLÁSÁT!

Kerületi felsős úszóverseny

Tátos Viola 6.a gyorsúszás 4. hely III. korcsoport
Fintor Lőrinc 6.b hátúszás 4. hely
Tátos Viola 6.a 2. hely
Méreg Dóra 6.b 3. hely
Gyűrűs Boróka 6.a 6. hely
Tátos Viola 6.a lány gyorsváltó 3. hely
Kálóczy Zita
Gyűrűs Boróka
Méreg Dóra 6.b
Póka Máté 6.a fiú gyorsváltó 5. hely
Vleskó Vendel 5.a
Szász Konor 5.n
Fintor Lőrinc 6.b
Szijj Máté

8.n

hátúszás 4. hely IV. korcsoport
Fintor Gellért 5. hely
Szijj Andor 7.n fiú gyorsváltó 3. hely
Serleg Áron
Papp Mátyás
Szijj Máté 8.n

A versenyen még Lakatos Levente 7.a és Haba Tamás 5.a osztályos tanulók képviselték az iskolánkat.

Szent Mihály Kupa Labdarúgó Torna

Lakatos Csongor 5.a CSAPAT II. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Mongyi Dániel
Turi Barna 3.n
Joó-Wolf Ákos 3.a
Czagányi-Szekfü Balázs 4.a
Ónodi Tamás
Nagy Sándor Pál
Virág Norbert
Árvai Richárd 4.b
Katona Dominik

Futafok 1-15. helyezettek

1. futam kisérős fiú 14. hely Csehlán Dénes 1.n
1. futam kisérős lány 2. hely Bakos-Müller Noémi 1.a
5. hely Komondi Dóra 1.n
6. hely Sallay Jázmin Judit 1.a
12. hely Újfalvi Petra 1.a
1. futam bátor fiú 1. hely Hódi Máté 2.n
4. hely Debreceni Márk Péter 2.a
1. futam bátor lány 9. hely Vén Villő 1.n
2. futam lány 10. hely Gebora Zsófia 3.n
12. hely Kósa Panna 3.a
15. hely Korponai Zoé 3.a
3. futam fiú 14. hely Turi Barna 3.n
3. futam lány 10. hely Zimonyi Anna 3.n
4. futam fiú 5. hely Korponai Bence 5.a
8. hely Árvai Richárd 4.b
9. hely Lakatos Csongor 5.a
11. hely Nováki Márk Bendegúz 4.b
4. futam lány 9. hely Hudák Adrienn 5.n
13. hely Csabai Anna 4.a
14. hely Döme Nadin 4.a
5. futam fiú 5. hely Vleskó Gergely 5.n
10. hely Haba Tamás 5.a
11. hely Strausz István 5.a
5. futam lány 3. hely Karnóth Kamilla 6.a
4. hely Strausz Flóra 5.a
10. hely Lunardi Isabel 5.n
6. futam lány 3. hely Gyűrűs Boróka 6.a
11. hely Bakos-Sohajda Dorka 6.b
8. futam fiú 3. hely Vass Zoltán 8.a
4. hely Virág Erik 8.a
5. hely Virág Milán 8. a
12. hely Gönczi László 8.n
8. futam lány 13. hely Madocsay Tünde 8.n
15. hely Szász Mirtill 8.n

Campona Váltó 1. (alsós)

GÁDOROS GÉZENGÚZOK

6. hely

Medgyesi Imola Lara-

Pörzse Nóra-

Turi Barna-

Árvai Richárd

2.n

2.n

3.n

4.b

Campona váltó 2. (felsős)

FÜRGELÁBÚAK

5. hely

Strausz Flóra-

Karnóth Kamilla-

Veres Kristóf-

Gyalog Sándor

5.a

6.a

7.n

8.a

Campona váltó felnőtt női

GÁDOROS AMAZONOK

3. hely

Puskásné Kustán Klaudia-

Gyollainé Búzás Magdolna-

Horváthné Pilinger Zsuzsanna-

Kákonyi Vivien

tanár

Felnőtt férfi III. 3. hely Puskás Zoltán tanár
Felnőtt női III. 2. hely Puskásné Kustán Klaudia tanár
3. hely Molnár Judit 7.n szülő
Felnőtt női IV. 1. hely Gyollainé Búzás Magdolna tanár
Görkori lány 4. hely Döme Melissza 7.a
6. hely Horváth Krisztina 5.a
7. hely Czakó Eszter 5.n
8. hely Tölgyesi Csilla 8.n
Görkori fiú 3. hely Papp Mátyás 7.n
5. hely Serleg Áron 7.n
9. futam lány 2. hely Kormos Panni diák

Részletes eredmények megtalálhatók a www.futafok.hu oldalon.

5. oldal / 5

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

P máj. 20 @11:30 - 04:00PM
Gádor trail - terepfutóverseny
Szo máj. 21 @09:00 - 02:00PM
Gyermeknapi bográcsparti
Sze máj. 25
Felsős projektnapok
Cs máj. 26
Felsős projektnapok
P máj. 27
Felsős projektnapok
Free Joomla! templates by AgeThemes