Kovács Fanni történelem II. hely

Kovács Fanni 8.n. osztályos tanulónk részt vett az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium történelem versenyén, ahol az ezüstös második helyet szerezte meg.

A verseny teszt formájában zajlott, ahol a felsős négy év anyagát kérték számon.

Budapesti Alkalmazói Informatika Tanulmányi Verseny

Idei eredményével négy tanulónk szerzett indulási jogot az alkalmazói informatika verseny budapesti fordulójára. A következő eredmények születtek:

Nagy Dóra 8.B szövegszerkesztés 13. hely
Matolcsy Attila 6.A komplex 16. hely
Marjai Réka 8.B táblázatkezelés 18. hely
Bodó Aliz 8.B táblázatkezelés 20. hely

Felkészítő tanáruk: Puskás Zoltán

Tudásbajnokság - Bendegúz megyei döntő

Iskolánk 5.a. osztályos diákja, Zelenák Gergő a Bendegúz - Tudásbajnokság Anyanyelv 5. osztályos kategóriájában egy ponttal lemaradva a dobogó legfelső fokáról, az ezüstérmes II. helyen végzett. Büszkék vagyunk rá, gratulálunk!

Pigniczki Veronika 4.n osztályos diákunk és Nováki Bendegúz 3.b. osztályos tanulónk környezetismeret kategóriában VI. helyen végeztek a saját évfolyamukon.

Aranytoll helyesírási verseny

Pigniczki Veronika, iskolánk 4.n. osztályos diákja a kerületi helyesírási versenyen második helyen végzett.

Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva