Szakkörök a 2013/2014-es tanévben

Név/Tanár

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Perge Éva

5-6. óra Drámajáték

2. évfolyam

       

Puskásné Kustán Klaudia

   

15.00-15.45 Énekkar

2-8. évfolyam

   
   

A hét 14.10-14.55

korrepetálás/tehetséggond.

5. és 7. évfolyam

B hét 6. óra

korrepetálás/tehetséggond.

5. és 7. évfolyam

 

Szabados Mónika

 

14.10-15.40 színjátszó

6-8. évfolyam

B hét 7. óra

felvételi előkészítő

8. évfolyam

14.10-14.55 újságíró

6-8. évfolyam

A hét 6. óra

felvételi előkészítő

8. évfolyam

B hét 7. óra korrepetálás

6-8. évfolyam

 

A hét 7. óra korrepetálás

6-8. évfolyam

   

Horváthné Pilinger Zsuzsa

 

A hét 5. óra

korrepetálás

B hét 5. óra

korrepetálás

A hét 5. óra

B hét 5. óra

korrepetálás

 

Hegedűs Tamás

 

 

7. óra matematika szakkör

8. óra korrepetálás

A hét 6. óra felvételi előkészítő matematika

8. a

 

B hét 6. óra felvételi előkészítő matematika

8. évfolyam

 

Tamás Angéla

 

B hét 7. óra

felv. előkészítő

Matematika

8. b

A hét 7. óra

felv. előkészítő

Matematika

8. b

   

Puskás Zoltán

Túraszakkör lsd. honlap

 

15.00-16.00 foci házibajnokság

 

15.00-16.00 foci házibajnokság

14.00-16.00 foci házibajnokság

Rostás Mónika

 

7. óra német szakkör

A/B hét

7. óra német szakkör B hét

7. óra német szakkör A hét

 

Mindler Istvánné

A hét 5. óra korrepetálás

5. óra korrepetálás

 

7. óra tehetséggondozás

 

Panyiné Csákány Enikő

     

14.00-15.00 angol korrepetálás/tehetséggondozás

 

Fazekas Ágnes

A hét 15.00-16.00

B hét 14.00-15.00

14.00-15.30 angol szakkör

7. osztály

 

15.00-16.15 angol szakkör

5-6. osztály kezdő

 

Szendi Gyuláné

„Tömegsport” címszó alatt elérhető

Kindersport A hét hétfő 16.00-16.45; B hét péntek 13.15 – 14.00

Gyollainé Buzás Magdolna

Bukniczné Hajzer Katalin

 

16.00-17.00 korrepetálás

16.00-17.00 „Észbontók” szakkör 3-4. évfolyam

   

Szabóné Máté Éva

 

B hét 5. óra 2. n tehetséggondozás

A hét 5. óra 2.n tehetséggondozás

6. óra 2.n korrepetálás

A hét 5. óra hímző szakkör 2.n

5. óra matematika-logika szakkör 2.n

 

B hét5. óra hímző szakkör 2.n

     

Butella Erzsébet

 

5. óra korrepetálás

A hét 6. óra 3.b, 4.n angol kezdő szakkör

5. óra korrepetálás

5. óra korrepetálás

12.15-13.00 B hét

angol szakkör

6. óra tehetséggondozás

       

Foglár Vanda

 

5. óra tehetséggondozás

 

5. óra korrepetálás

   

Nógrádiné Tokai Marietta

 

B hét 6. óra tehetséggondozás

 

A hét 6. óra tehetséggondozás

A hét 5. óra korrepetálás

 
   

B hét 5. óra korrepetálás

   

Kormos Erika

 

A hét 6. óra korrepetálás

A hét 5. óra korrepetálás

5. óra korrepetálás

A hét 6. óra tehetséggondozás

B hét 5. óra tehetséggondozás

 

Nagy Ágnes

 

5. óra korrepetálás

5. óra tehetséggondozás

     

Tégli Dóra

 

5. óra korrepetálás

5. óra tehetséggondozás

     

Nagy Lászlóné

 

B hét 6. óra korrepetálás

A hét 6. óra korrepetálás

6. óra tehetséggondozás

6. óra korrepetálás

 

Mártonné Dudás Andrea

6. óra korrepetálás

6. óra matek szakkör

6. óra tehetséggondozás

   

Abonyi-Somogyi Mária

       

16.00-17.00 játékos informatika

Leskó Gabriella

     

16.00-17.30

3-4. osztály drámajáték

 

Kozma Edit

16.00-16.45 sakk szakkör

       

Bónyané Szebegyinszki Janka

16.05 -16.50 Öko szakkör alsósoknak

       

2013. november 22. (bővített)

Partnereink

bakosfa iskolagyumolcs  
kobold 004    

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Szo máj. 21 @09:00 - 02:00PM
Gyermeknapi bográcsparti
Sze máj. 25
Felsős projektnapok
Cs máj. 26
Felsős projektnapok
P máj. 27
Felsős projektnapok
Free Joomla! templates by AgeThemes