logo2010

2003-2011 8. n osztály

8.n

Osztályfőnök: Puskás Zoltán

Az osztály tanulói:

Aranyosi Benjámin, Bakonyi Péter, Balla-Somogyi Csaba, Csontos Nikolett, Czipóth Gergely, Dén Zsófia, Ehler Nikolett, Emszt Boglárka, Hártó Balázs, Illia Krisztofer, Károlyi Richárd, Kruspér Patrik, Lakatos Zsófia, Linczényi Laura, Magyar Balázs, Mészáros Tamás, Moncz László, Németh Nikoletta, Nyitrai Fruzsina, Nikitscher Bálint, Posch Barnabás, Svantek Dominika, Szalóky Balázs, Száraz Lili, Szijj Attila, Sztancsik Ádám, Szili F. Ádám, Tevan Rebeka, Tóth Ádám, Tóth Kevin Gábor, Tóth Renáta, Ujkéri Anna, Venyingi András

Gárdos Lili, Szarka Júlia (magántanulók)

 

5.n osztálykép (2007)

6.n osztálykép (2008)

7.n osztálykép (2009)

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Free Joomla! templates by AgeThemes