JÁTÉKOS SPORTVERSENY I-II. KORCSOPORT– KERÜLETI DIÁKOLIMPIA:

Csapatunk 4. helyezést ért el a kerületi Játékos Sportversenyen. Egy hónapos felkészülésünk során nyolc összetett feladatot kellett betanulnunk, melyben szerepelt pl. kézi-és kosárlabda vezetés, talicskaváltó tornabottal, floorball váltó, akadálypálya, társhordás karikával…A Gádor csapat tagjai voltak: Vári Balázs és Loksay Péter (2a); Szaniszló Katalin, Hellinger Flóra és Komjáthy Áron (2n); Kaszt Boglárka és Kalapács Attila (3a); Szombathelyi Bori, Rákos Panna, Bárány Kristóf, Greksa Máté (4n); Jankó András, Loksay Bálint, Józsa Miklós, Papp Leila és Orosz Boglárka (4a); Kalapos Szonja (5a); Medgyesi Imola és Tavali Marcell(5n). Felkészítő tanár: Gyollainé B. Magdolna. GRATULÁLUNK AZ EGÉSZ CSAPATNAK!

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

2020. május 27., szerda 07:45
Kompetenciamérés
2020. június 01., hétfő 00:00
Pünkösdhétfő
2020. június 04., csütörtök 00:00
Osztálykirándulások
2020. június 05., péntek 00:00
Osztálykirándulások
Free Joomla! templates by AgeThemes