logo2017

3.n osztály

3.n

Osztályfőnök: Váczi Éva

Napközis nevelő:

 

Az osztály tanulói:

Árvai Benjámin Zétény, Baumann Artúr, Blastik Bíborka, Dobosi Nándor Csaba, Dukai Dániel, Gebora Nóra Veronika, Gyulavári Dénes, Hegedüs-Nagy Dóra, Ignácz Anna, Ignácz Nadin, Kállay Júlia Márta, Kosznai Márton, Kovács-Dani Dominika, Kovács Emília Klára, Körmendi-Szomoru Sára, Kruck Veronika, Laczkó Árpád Ádám, Molnár Emma Nikolett, Németh László Gyula, Pach Benjamin, Rácz Balázs, Rákos Nóra, Skerlecz Erik Lóránd, Soós Júlia, Stickl Amina, Tavali Nóra Lili, Vass Alexa

 

1. n osztálykép (2019 szeptembere) 

2.n osztálykép (2020 szeptembere)

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Free Joomla! templates by AgeThemes