Országos Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia

Bonyhádi Simon 2.n

egyéni 6. hely

 

Kerületi Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport

Pék Máté 7a

IV. korcsoport

fiú csapat

IV. hely

Korponai Bence
Ritter Dominik
Pravetz Márton
Mongyi Dániel
Starusz István
Harsányi Tamás 8b
Wolfram Dominik

Kerületi Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport

Bárány Domonkos 4n  

III. korcsoport

fiú csapat

IV. hely

Szalay Csaba 5a  
Joó-Wolf Ákos „Gólkirály”
Árvai Richárd 6b  
Kiss Botond  
Ujkéri Bence  
Korponai Bence 7a  

KERÜLETI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA I. KORCSOPORT

Loksay Bálint 3a „A torna Gólkirálya”

I. korcsoport

csapat II. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Zakariás Andor 2n  
Jámbor András  
Csabai Botond  
Skerlecz Arnold  
Nagy László 2a  
Balogh Bence  

KERÜLETI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA II. KORCSOPORT

Hódi Máté 4n

II. korcsoport:

csapat

V. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Ujkéri Bálint
Mongyi Máté 4a
Zakariás Egon
Greksa Máté 3n
Szerencsi Pál 3a
Vargha Levente 5n
Gál-Werl Patrik 5a

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

Bognár Marcell

7b

egyéni 18. hely

 

XII. KERÜLETI AEROBIK VERSENY I-IV. KORCSOPORT

Bödör Emma ’2011 2a egyéni 3. hely

Csapat

III. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Wohner Klaudia ’2010 3n egyéni 2. hely
Szépvölgyi Fanni ’2009 3n egyéni 1. hely
Gárdonyi Nóra ’2008 4a egyéni 2. hely
Papp Emília ’2007 5a egyéni 4. hely
Kósa Panna (felversenyzett) 5a egyéni 5. hely
Tatai Lili ’2005 8b egyéni 3. hely
Kovács Réka ’2004 8b egyéni 4. hely

 

 

BUDAPESTI ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA DIÁKOLIMPIA I-II. KORCSOPORT

Mongyi Máté 4a egyéni 11. hely

II. korcsoport

fiú csapat

VIII. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Hódi Máté 4n egyéni 12. hely
Kiss Lőrinc  
Egerszegi-Laborcz Zsombor  
Tavali Marcell  
Ujkéri Bálint  
Loksay Bálint 3a egyéni 27. hely

I. korcsoport

fiú csapat

IX. hely

Jankó András  
Zakariás Andor 2n  
Csordás Kornél 2a  
Tátos Vilmos  
Töttős Barnabás  
Kalapos Szonja 4a egyéni 31. hely

II. korcsoport

lány csapat

XI. hely

Gárdonyi Nóra  
Pálinkás Luca 5a  
Pető Linda 3n  
Vén Villő  
Orosz Boglárka 3a  
Hepp Annamária 2a egyéni 42. hely I. korcsoport
Maruzs Szilvia   lány csapat
Veres Márta   XII. hely
Papp Leila 3a    
Komondi Dóra 3n    
Wohner Klaudia    

"MOZDULJ BUDAFOK-TÉTÉNY" FITTSÉGET MÉRŐ SPORTVETÉLKEDŐ

Balogh Bence (2a) egyéni 1 hely „Százlábúak” csapat 2. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Hepp Annamária (2a)  
Czakó E. Borbála (4a)  
Bárány Domonkos (4n) egyéni 1. hely „Cukifalatok” csapat
Nagy Attila (4n)  
Ujkéri Bálint (4n)  
Csordás Kornél (2a)   „Gepárdok” csapat
Schauerwein Zoltán (2a)  
Tátos Vilmos (2a)  
Papp Emília (5a) egyéni 1. hely „Unikornis” csapat
Korponai Sztella (5a)  
Korponai Kira (5a)  
Nyári Zsófia (4a)   „Százszorszépek” csapat
Kovács-Haász Flóra (4a)  
Báldy Zsófia (4a)  
Fehér Bora (3n)  

„Jaguárok” csapat 2. hely

családi kategória

Fehér Adél (6b)  
Kalapos Titusz (szülő)  

BUDAPESTI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA I. KORCSOPORT

Hubják Gergely 1n

 

 

„A” csoport 4. hely

(4 csoport közül)

 

 

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Csabai Botond 2n
Jámbor András
Zakariás Andor
Major Zsombor
Nagy László 2a
Balogh Bence
Tátos Vilmos
Loksay Bálint 3a

BUDAPESTI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA II. KORCSOPORT

Greksa Máté 3n

 

 

„A” csoport 4. hely

(4 csoport közül)

 

 

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Szerencsi Pál 3a
Hódi Máté 4n
Mongyi Máté 4a
Debreceni Márk
Zakariás Egon
Markos Csanád 5a
Vargha Levente

BUDAPESTI GYORSASÁGI GÖRKORCSOLYA DIÁKOLIMPIA I.KORCSOPORT

Puksa Veronika 1b

egyéni 2. hely

Bonyhádi Simon 2n

egyéni 2. hely

Kerületi Atlétika Többpróba Verseny I-IV. korcsoport

Hubják Gergely 1n  

I. korcsoport

fiú

Csapat 3. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Loksay Bálint 3a  
Jankó András  
Zakariás Andor 2n  
Pintér Dávid 2a  
Tátos Vilmos  
Csordás Kornél  
Töttős Barnabás  
Papp Leila 3a  

I. korcsoport

lány

Csapat 5. hely
Szombathelyi Bori 3n  
Komondi Dóra  
Mihai Virág 2a  
Hepp Annamária  
Veres Márta  
Maruzs Szilvia  
Hódi Máté 4n egyéni 1. hely

II. korcsoport

fiú

Csapat 2. hely
Mongyi Máté 4a egyéni 2. hely
Balázs Gergő  
Debreceni Márk  
Kaján Ádám  
Kiss Lőrinc 4n  
Ujkéri Bálint  
Gárdonyi Nóra 4a  

II. korcsoport

lány

Csapat 6. hely
Ritter Vivien  
Kalapos Szonja  
Nyári Zsófia  
Pálinkás Luca 5a  
Bakos-Müller Noémi 3a  
Korponai Bence 7a egyéni 2. hely

III. korcsoport

fiú

Csapat 4. hely

Szendi Gyuláné

és

Kákonyi Vivien

Tatai Miklós 6a  
Tölgyesi Zsolt  
Zabláczki Benett 6b  
Szalay Csaba 5a  
Pongrácz Gábor 6b  
Korponai Kira 5a  

III. korcsoport

lány

Csapat 5. hely
Korponai Sztella  
Papp Emília  
Benesóczky Blanka 5n  
Körmendi-Sz. Panna  
Szekszárdi-O. Lili  
Zabláczki Dorián 8b  

IV. korcsoport

fiú

Csapat 4. hely
Karip Márkó 8a  
Újfalvi Ádám  
Strausz István 7a  
Pravetz Márton  
Szegő Anna 8b  

IV. korcsoport

lány

Csapat 4. hely
Bakos-S. Dorka  
Kober Réka 8a  
Lunardi Isabel 7b  
Varga Elina  
Varga Boglárka  

Országos Úszó Diákolimpia "A" kategória

Csabai Anna 6. a 50 m mellúszás 2. hely
100 m mellúszás 2. hely

Országos Sakk Diákolimpia-versenyző kategória

Ónodi Miklós 3. a egyéni 4. hely

Budapesti Mezei Futóverseny I-IV. korcsoport

Kósa Panna 5.a

egyéni 57.

(118 egyéni induló)

II. KCS.

LÁNY CSAPAT

12. hely

(22 induló csapat)

Felkészítő tanár:
Kalapos Szonja 4.a  

Gyollainé B.

Magdolna

Gárdonyi Nóra  
Czakó E. Borbála  
Ritter Vivien  
Börcsök Ivett  
Vén Villő 3.n  
Debreceni Márk 4.a

egyéni 22.

(141 egyéni induló)

II. KCS.

FIÚ CSAPAT

17. hely

(26 induló csapat

Mongyi Máté  
Balázs Gergő  
Egerszegi-Laborcz Zsombor 4.n  
Hódi Máté    
Tatár Dorottya 6.a

egyéni 15. hely

(134 egyéni induló)

-

 

Kákonyi Vivien

és

Szendi Gyuláné

Tölgyesi Zsolt 6.a  

III. KCS.

FIÚ CSAPAT

13. hely

(22 induló csapat)

Korponai Bence 7.a

egyéni 31. hely

(127 egyéni induló)

Árvai Richárd 6.b  
Zabláczki Benett  
Joó-Wolf Ákos 5.a  
Haut Tamás 7.b  

IV. KCS.

FIÚ CSAPAT

19. hely

(22 induló csapat)

Rácz Máté  
Zabláczki Dorián 8.b  
Késmárki Tamás  

Országos Úszó Diákolimpia "B" kategória

Pálinkás Luca 5. a 50 m mellúszás 8. hely

Farsangi játékos váltóverseny I-II. korcsoport

Bertalan Anna 1.n

 

 

 

 

CSAPAT:

IV. HELY

 

 

 

 

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Rákos Emma
Németh Levente
Erődi-Gaál Péter
Komondi Dóra 3.n
Vén Villő
Bárány Kristóf 
Jankó András 3. a
Gárdonyi Nóra 4.a
Czakó Borbála
Mongyi Máté
Nagy Attila 4.n
Horváth Anikó felnőtt
Puskás Zoltán

Budapesti Sakk Diákolimpia - amatőr kategória

Vén Villő 3n 14. hely
Benesóczky Blanka 5n 13. hely

Kerületi Sakk Diákolimpia

Vén Villő 3n I. hely EGYÉNI
Benesóczky Blanka 5n I. hely
Major Zsombor 2n II. hely
Bonyhádi Simon III. hely
Skerlecz Arnold IV. hely
Fodor Bertalan 1b VI. hely
Nagy László 2a 7. hely
Végh Ádám 2n 8. hely
Ónodi Miklós 3a II. HELY CSAPAT
Vén Villő 3n
Bonyhádi Simon 2n
Skerlecz Arnold
Fodor Bertalan 1b IV. HELY CSAPAT
Papp Gábor 2n
Pajter Dávid
Végh Ádám

Budapesti Úszó Diákolimpia I-II. korcsoport

Pálinkás Luca mellúszás 3. hely
gyorsúszás 6. hely
Tátos Vilmos mellúszás 14. hely
Gál-Werl Patrik hátúszás 23. hely

Pálinkás Luca továbbjutott az Országos Úszó Diákolimpiára!

Mikulás Kupa Teremfoci II. korcsoport

II. korcsoport Hódi Máté „A torna legjobb kapusa”

CSAPAT

III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Zakariás Egon  
Greksa Máté
Mongyi Máté
Balázs Gergő
Szerencsi Pál
Markos Csanád
Egerszegi –Laborcz Zsombor

Mikulás Kupa Teremfoci I. korcsoport

I. korcsoport Hubják Gergely   CSAPAT I. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Nagy László
Major Zsombor „A torna Gólkirálya”
Csabai Botond  
Jámbor András
Zakariás Andor
Loksay Bálint

Kerületi Játékos Sportverseny I-II. korcsoport

2010-es születésűek Makai Milán

CSAPAT

III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Kalapács Attila
Tátos Vilmos
Szombathelyi Bori
Komondi Dóra
Wohner Klaudia
2009-es születésűek Bárány Kristóf
Tavali Marcell
Hódi Máté
Mile Viktória
Vén Villő
Kalapos Szonja
2008-as születésűek Mongyi Máté
Nagy Attila
Ujkéri Bálint
Gárdonyi Nóra
Szekszárdi-Olekszik Lili

Kerületi Úszóverseny III-IV. korcsoport

III. korcsoport Tatai Miklós gyorsúszás 4. hely
Tatár Dorottya 6. hely
Tatai Miklós 4x50 m gyorsváltó 2. hely
Szűts Barnabás
Németh Huba
Korponai Bence
IV. korcsoport Pári-Szabó Koppány gyorsúszás 4. hely
hátúszás 4. hely
Póka Máté gyorsúszás 2. hely
Kóber Réka 4. hely
Szabó Zsófia 3. hely
Szász Konor hátúszás 6. hely
Póka Máté 4x50 m gyorsváltó 4. hely
Svastits Attila
Szász Konor
Pári-Szabó Koppány

 A csapat tagjai voltak még: Végh Fruzsina (5n), Korponai Sztella (5a) és Kovács Menyhért (6b). 

Kerületi Úszóverseny I-II. korcsoport

I. korcsoport Tátos Vilmos mellúszás 2. hely
Vass Anita gyorsúszás 6. hely
II. korcsoport Tavali Marcell gyorsúszás 2. hely
hátúszás 4. hely
Gál-Werl Patrik mellúszás 2. hely
hátúszás 1. hely
Korponai Zoé mellúszás 6. hely
Pálinkás Luca gyorsúszás 1. hely
mellúszás 1. hely
Fintor Sarolt hátúszás 5. hely
Szekszárdi-Olekszik Lili 4x50 m gyorsváltó 2. hely
Fintor Sarolt
Börcsök Ivett
Pálinkás Luca
Gál-Werl Patrik 4x50 m gyorsváltó 4. hely
Tavali Marcell
Hódi Máté
Varga Kende

Többi versenyzőnkre is büszkék vagyunk: Sauerwein Zoltán (2a); Végh Ádám, Farkasházi Kornél, Skerlecz Andor és Pajter Dávid (2n); Szombathelyi Bori és Hellinger Anna (3n), Labodics Bori (3a), Erődi-Gaál Zoltán (4n).

Kerületi Labdarúgó Bajnokság IV. korcsoport

Pék Máté 7a „LEGJOBB MEZŐNYJÁTÉKOS”

CSAPAT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Korponai Bence „GÓLKIRÁLY”
Mongyi Dániel  
Strausz István  
Árvai Richárd 6b  
Harsányi Tamás 8b  
Wolfram Dominik  

Kerületi Labdarúgó Bajnokság III. korcsoport

Joó-Wolf Ákos 5a  

CSAPAT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Kákonyi Vivien

és

Szendi Gyuláné

Iván Áron 6a  
Kalapos Titusz  
Árvai Richárd 6b  
Kiss Botond  
Ujkéri Bence  
Mongyi Dániel 7a „LEGJOBB KAPUS”
Korponai Bence  

Szent Mihály Kupa - Labdarúgás II. korcsoport

Hódi Máté 4n Csapat 5. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Ujkéri Bálint
Greksa Máté 3n
Balázs Gergő 4a
Debreceni Márk
Zakariás Egon
Máté Dominik
Markos Csanád 5n
Gál-Werl Patrik 5a

Futafok 1-15. hely gádoros szemmel

Kísérős ovis futam 2. hely Czuppon Erik  

Kísérős 1. futam lány

4. hely Maródi Elina 1b
5. hely Szaniszló Katalin 1n
9. hely Kalmár Léda Panna 1a

Bátor 1. futam fiú

11. hely Miklósy Márton András 1a
15. hely Blastik Benedek 1b

2. futam lány

10. hely Papp Leila 3a
13. hely Vass Anita 2a
2. futam fiú 14. hely Zakariás Andor 2n
3. futam lány 7. hely Vén Villő 3n
3. futam fiú 10. hely Erődi-Gaál Zoltán 4n
4. futam lány 3. hely Pálinkás Luca 5a
4. futam fiú 14. hely Mongyi Máté 4a

5. futam fiú

10. hely Szalay Csaba 5a
15. hely Joó-Wolf Ákos 5a
7. futam fiú 13. hely Ájpli Bence 7b

8. futam lány

2. hely Bakos-Sohajda Dorka 8b
8. hely Szegő Anna 8b
10. hely Szabó Zsófia 8a

8. futam fiú

8. hely Zabláczki Dorián 8b
14. hely Tar Péter Bálint 8a
Felnőtt futam II. 1. hely Gyollai Ákos

    

     Gádor

felnőtt

3. hely Vékony Emese
Felnőtt futam III. 1. hely Vén-Gálig Gréta
3. hely Puskásné Kustán Klaudia
Felnőtt futam IV. 4. hely Gyollainé Búzás Magdolna

Campona váltó alsós

SZÁZLÁBÚAK

5. hely

Hódi Máté-

Szombathelyi Bori-

Bonyhádi Milos-

Vén Villő

4n-3n-1n-4n

Campona váltó felsős

NÉGY MUSKÉTÁS

3. hely

Wang Jingbo-

Kósa Panna-

Benesóczky Blanka-

Újfalvi Ádám

8a-5a-5n-8a

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

2019. december 14., szombat 00:00
Tanítási nap
2019. december 20., péntek 11:00
Osztálykarácsonyok
2019. december 21., szombat 00:00
Téli szünet
2019. december 22., vasárnap 00:00
Téli szünet
Free Joomla! templates by AgeThemes